בלש פרטי – כל מה שצריך לדעת

יש לכם חידה שאתם חייבים לפצח? אין לכם את הכלים להגיע לפתרון? מוזמנים להכיר בלש פרטי שיעשה לכם את העבודה. בלש פרטי הוא הכתובת לאיסוף ראיות, כך שאם אתם צריכים הוכחות משפטיות בלש פרטי יוכל גם לסייע לכם.

מי אחראי על הבלשים הפרטיים במדינת ישראל?

כל בלש פרטי שעובד במדינת ישראל צריך להיות כפוף לחוקי המדינה. לכן, כאשר אתם פונים לקבל שירות מבלש פרטי, דבר ראשון בקשו ממנו שיציג לכם את רישיון החוקרים שלו המונפק על ידי משרד המשפטים. כאשר אתם מגיעים לחוקר פרטי, אתם לא צריכים להגיד אפילו לא פעם אחת – "שישאר בינינו" מאחר ואם הוא לא ישמור על כללי האתיקה המקובלים, הוא עלול לאבד את רישיונו. שימו לב, פעולות רבות שאסורות לאנשים פרטיים, מותרות לחוקרים ובלשים פרטיים.

אילו פעולות יבצע בלש פרטי כחלק מהשירות שנותן? 

קיימות מספר פעולות אותן מבצע בלש פרטי:

  • מעקבים- לחוקרים יש היתר לבצע מעקבים אחרי המטרה שלהם, זאת במטרה לאסוף ראיות עבור מטרת הפניה לחוקר. פעמים רבות שירות הבלש מסתיים כאן מאחר והמטרה הושגה. 
  • מציאת שבבי מידע- אם דיברנו קודם על מעקבים, אז מצב החקירה הוא טוב. פעמים רבות יש צורך לעקוב אחרי מישהו, אבל לא יודעים אחרי מי צריכים לעקוב. השלב שנמרח ברוב המחקרים על פני זמן יקר זה מציאת המטרה או כמו שאוהבים לקרוא לזה, מציאת קצה חוט. כדי להגיע לאותו קצה חוט חמקמק, יש צורך ביצירתיות ובהרבה מאוד סבלנות. 
  • מתחזים- פעמים רבות כדי להצליח לשאוב מידע מהמחשב, יש צורך להתחזות. לא בכל מחקר נדרשים לשלוח דמות מתחזה, אבל כשצריך, לבלש יש את האפשרות לעשות זאת ולקדם בכך את המחקר. 
  • בירור וסיכום תמונת המצב- גם אחרי שנמצאו הרבה "קצוות חוטים", צריך להרכיב את כולם יחד. שלב זה הוא שלב הסיכום לפני שהמחקר מגיע אל יעדו. 

מתי יש צורך להזמין בלש פרטי? 

אם אתם מרגישים שהגעתם לצומת לא ברורה שאתם חייבים לברר אותה, אתם מזומנים להתקשר למשרד חוקר פרטי, ולברר אם המקרה שלכם מצריך חקירה פרטית. כידוע חקירה פרטית היא הוצאה כספית לא מבוטלת, לכן תחשבו עם עצמכם עד כמה חשובה לכם החקירה.

למה שירות חקירה פרטית עולה כסף? 

כדי להוציא חקירה מן הכוח אל הפועל מעסיקים הרבה מאוד מוחות, אנשי מקצוע, מכשירים טכנולוגים ועוד. כדי לעלות על קצה חוט יש צורך לפעמים להביא את כל המוחות של משרד חקירות ולהושיב את כולם יחד על פיצוח של תיק חקירות מסוים.

מתלבטים? חוששים? לא יודעים אם  ללכת על זה? הכירו את משרד החקירות של עוז סהר, חוקר פרטי ומנהל משרד חקירות פרטי כבר עשרים ושלוש שנים. לשירות שתקבלו במשרדו אין תחליף. רק אצלו מתבייתים על המחקר שלכם ועד שלא מפצחים את החידה עבורכם לא נחים ולא שוקטים. תזמנו לעצמכם פגישה שתוביל לסידור העניינים.