מניעת ריגול עסקי

ריגול עסקי הוא דבר שמתרחש כמעט מידי יום, ולמרות שרבים חושבים כי זה מופרך, המציאות היא שהיום יש לא מעט חברות שעומדות תחת ריגול עסקי, חלקן כלל לא יודעות על כך, וחלקן מתמודדות עם ההשלכות של ריגול מוצלח שבוצע עליהן.

ריגול עסקי יכול לפגוע קשות מאוד בכל חברה ובכל ארגון. בין אם מדובר במידע רגיש שדולף החוצה, בין אם מדובר באב טיפוס של מוצר מסויים שמתגלה למתחרים אשר מצליחים להשיק אותו קודם, בין אם מדובר במידע על קשיים כלכליים של החברה אשר מגיע לגורמים לא רצויים ועוד. לכן, במיוחד חברות אשר מחזיקות במידע רגיש מאוד, עובדות על פיתוחים חדשים או רוצות לשמור על פרטיות המידע בחברה בתוך כתלי החברה, נעזרות בחוקרים פרטיים אשר מטרתם היא למנוע מריגול עסקי להתרחש בתוך החברה.

מניעת ריגול עסקי

צעדי מניעה מקדימים

בשלב הראשון אנו מבצעים הערכת סיכונים אשר המטרה שלה היא לאתר את כל נקודות החולשה בחברה או בארגון שלכם, הן נקודות חולשה פיזיות והן דיגיטליות. הערכת הסיכונים מאפשרת לנו להכיר לעומק את החברה ואת כל מוקדי הסיכון כך שבסופו של דבר אנחנו יודעים לתת הערכה מסודרת ומדוקדקת שתאפשר לנו לארגן מחדש את מערך האבטחה של החברה וכך למנוע אפשרויות לריגול תעשייתי.

צעדי המניעה הללו הם חשובים מאוד והם יכולים לחסוך לכם הרבה מאוד בעיות בדרך ולמנוע אפשרות בכלל לריגול תעשייתי בתוך החברה שלכם, כך שתוכלו להגן עליה ועל המידע שלכם בצורה הטובה ביותר שניתן.

טיפול במקרים של ריגול פעיל

במקרה בו אתם חשים בדליפות מידע מהעסק שלכם או בעיות דומות, עליכם להזמין את צוות החקירות שלנו לבדיקה של ריגול עסקי פעיל. במקרים כאלו אנו עובדים במגוון רחב של שיטות, הן באמצעות אמצעים דיגיטליים והן באמצעים פיזיים כמו מעקבים, האזנות, הקלטות, מצלמות אבטחה ועוד.

החקירה שלנו תאפשר למצוא את מקור הריגול כמה שיותר ולבצע את כל מה שניתן בהתאם למצב על מנת למצוא את כל ההוכחות על הנאשם, כך שתוכלו גם לפנות עם המידע אל גורמי אכיפת החוק בהתאם לצורך. כך תוכלו לטפל בבעיה במהירות ובצורה יסודית מאוד, לפתור את הדלפת המידע החריגה ולשוב לשגרת פעילות בטוחה בתוך החברה.

משרד מקצועי לשירותכם

משרד החקירות "עוז סער" מציע לכם שירותים מקצועיים אשר מאפשרים למנוע אפשרות להיפגע מריגול עסקי כזה או אחר, ולזהות ניסיונות לריגול אחרי העסק שלכם בזמן.

משרד החקירות "עוז סער" כולל מחלקת ריגול עסקי אשר מופעלת על ידי טובי המומחים בתחום ומאפשרת לכם לקבל שירות של אנשים מיומנים ומקצועיים מאוד אשר ידעו לזהות את האיומים הללו בזמן ולסכל אותם כמה שיותר מהר.

אם אתם רוצים לשמור על החברה שלכם מוגנת, אנחנו הכתובת הנכונה עבורכם.