בדיקת האזנות  – רוצה לדעת מי מאזין לך?

אנו מבצעים בדיקות לאיתור מכשירי ציתות ומצלמות נסתרות, בבתים פרטיים ובעסקים.
עם איתור אמצעי ההאזנה, אנו מתעדים אותו במיקום שנמצא ומספקים דו"ח לצורך הגשת התלונה.

בדיקת האזנות שלא משאירים ספקות!

בדיקת האזנה נעשית על מנת לוודא שאין מעקב באמצעות מכשירי ציתות במקומות מסוימים. עוז סער חקירות מבצעים בדיקת האזנה מקצועית, אשר מבהירה ללא ספק את קיומה או אי קיומה של האזנה במקום הנבדק.

בדיקת האזנות

מהי בדיקת האזנה?

בדיקת האזנות היא מעין בדיקה של "הפוך על הפוך". לרוב, את ההאזנה עצמה מניח חוקר פרטי, אשר מעוניין במעקב אחרי חשודים או אחרי אנשים שעשויים להחזיק במידע חשוב. אך בנוסף, לעיתים קיימת האזנה במקומות מסוימים, שמקורה באנשי העולם התחתון, או אפילו ביריבות סטנדרטית אשר הובילה למעשים קיצוניים. במאמר מוסגר ראוי לציין, כי האזנה שמונחת על ידי חוקר פרטי היא חוקית לחלוטין, כאשר היא נעשית במסגרת התנאים הקבועים בחוק ועל ידי חוקר פרטי מוסמך מחברת חקירות מוסמכת. כל האזנה אחרת, נעשית בניגוד לחוק, משום שישנו איסור חוקי חמור לצותת לשיחות של אדם ללא ידיעתו. ועדיין, ישנם מקרים רבים שבהם אנשים חושדים, מסיבה זו או אחרת, שקיימת האזנה נסתרת בביתם, במקום העבודה שלהם או בכל מקום אחר שהם קשורים אליו.

בדיקת האזנה רק ע"י מומחה שמכיר את התחום

על מנת לוודא באופן ברור האם קיימת האזנה במקום או לא, ניתן להזמין חוקר פרטי. עוז סער חקירות שמחים להציע לכם שירות של בדיקות האזנה מקצועיות. בדיקות האזנה נעשות באמצעות מכשור מיוחד, אשר עשוי לזהות מכשירי ציתות אלקטרוניים בחלל החדר או הבית. מכיוון שלחוקר פרטי ישנו ידע עצמאי נרחב על מכשירי ציתות, עבור המקרים שבהם הוא נאלץ להניח מכשירי ציתות במקומות שונים, הרי שקל לו לזהות מכשירי האזנה אשר הונחו במקום על ידי אנשים אחרים, תהיה זהותם אשר תהיה.

מומלץ לקרוא גם על מישהו מאזין לכם? כיצד לבדוק ואיך למנוע?

עוז סער חקירות וביטחון

משרד עוז סער חקירות מתמחה בכל העבודות הקשורות לחקירות פרטיות, החל בחקירות אישות ועד לחקירות כלכליות, החל בבדיקות פוליגרף ועד לבדיקת האזנה. עם עוז סער חקירות, אתם יכולים לבצע בדיקת האזנה ולהיות רגועים לחלוטין בסופה, בידיעה שהתוצאות ברורות ואמיתיות.
רוצים לבצע בדיקת האזנה בבית או בעסק? פנו עוד היום לעוז סער חקירות, ותיהנו מעבודה מקצועית ומושלמת, ומתשובות ברורות!