מחלקת סייבר לפיצוח עבירות מחשב

בעידן המודרני והטכנולוגי בו אנו חיים חקירות פרטיות כבר לא מתמקדות רק בהאזנות סתר או מעקבים, אלא בתחום הרבה יותר מורכב והרבה יותר קשה לחקירה – סייבר.

חקירות סייבר אלו חקירות אשר המטרה שלהן היא לגלות עבירות אשר בוצעו ברשת או דרך מחשב ואמצעים דיגיטליים. הפשעים בתחום הזה הופכים לגדולים מיום ליום, ומורכבים יותר לפיצוח מרגע לרגע. לכן, בכדי לפצח חקירות כאלו אתם זקוקים למשרד חקירות גדול ומקצועי אשר יכול לבצע את החקירה בצורה מיטבית יחד עם צוות של מומחי סייבר אשר יתנו את המענה המתאים וימצאו את האשמים ואת היקף העבירות בצורה הטובה ביותר.

חקירות סייבר

מי מרכיב את מחלקת הסייבר במשרד?

במשרד החקירות "עוז סער חקירות וביטחון" תמצאו מחלקת חקירות מקצועית אשר מורכבת מאנשי מקצוע מובילים בתחום. מדובר בבוגרי יחידות מובחרות ויוצאי הייטק בעלי ניסיון רב מאוד וידע מקיף בכל עולם המחשבים והדיגיטל.

מומחי הסייבר שלנו הינם אנשי מקצוע שיכולים לזהות כל בעיה ולבצע חקירות דיגיטליות מסועפות מאוד על מנת למצוא עבורכם את המידע לו אתם זקוקים, ואת האנשים שעומדים מאחורי פשעי הסייבר שבוצעו נגדכם או נגד החברה שלכם.

היום, בעידן דיגיטלי מתקדם כל כך, עבודה עם משרד חקירות מקצועי בעל מחלקת סייבר ענפה היא הכרחית לכל חברה שרוצה להגן על עצמה ועל המידע שלה, ולשמור על בטחון החברה בצורה הטובה ביותר

תוכן שעשוי לעניין אתכם:

  1. עבירות מחשב – מה לדעת וממה להיזהר
  2. כיצד לזהות ולמנוע הונאות סייבר

איסוף מודיעין מתקדם בשיטות ייחודיות

במידה ובוצעה פריצה אל מחשבי החברה שלכם, המחשבים הושבתו וקיבלתם הודעת כופר או שאתם מזהים מידע שדולף החוצה, זה הזמן לפנות אל מחלקת הסייבר שלנו. אנשי הסייבר המומחים שלנו ידעו לבדוק את ספק שירותי האינטרנט של העסק שלכם, אתר האינטרנט של החברה, התוכנות איתם אתם עובדים, רשת הדואר האלקטרוני, השרתים וכל דבר נוסף דרכו יכולה להיכנס הפריצה הזו. הם ידעו לבצע איסוף מודיעין בצורה נכונה ומדויקת ולאסוף את כל המידע והנתונים הדיגיטליים אשר יאפשרו לכם לדעת מיהם האשמים מאחורי אותה פריצה או דליפה של מידע וכך להגן על החברה שלכם ועל המידע שלה.

הקדימו תרופה למכה

אם אתם לא רוצים להגיע לשלב שבו כבר אתם נמצאים בבעיה וחייבים לפנות אל מחלקת הסייבר שלנו, הקדימו תרופה למכה. עבודה מראש עם מחלקת הסייבר שלנו מאפשרת לכם לזהות בזמן איומים שונים, לשמור על רשתות מחשב מוגנות ולהיות בטוחים כי בכל מקרה של בעיה תמיד יהיה לכם אל מי לפנות.

כך או כך, במיוחד אם בחברה שלכם יש מידע רגיש או אחריות רבה, אתם חייבים לשמור על רשתות המחשבים שלכם מוגנות ולהיות בטוחים כי בכל בעיה תהיה מחלקת סייבר שערוכה ומוכנה לטפל בבעיה שלכם, ובדיוק בשביל זה אנחנו נמצאים כאן ונשמח לעמוד לשירותכם וללוות אתכם לאורך כל הדרך.