מודיעין עסקי – או שיש לך או שאתה לא קיים

לייעוץ ראשוני חייגו: 054-4674434

בין עם אתה מנהל עסק, בעל מסעדה או חברה מצליחה תמיד היו מתחרים שינסו לקחת נתח שוק מהתחום שלך

היום בעידן הגלובליזציה יש הרבה מאד חברות שעוסקות בתחומים מקבילים. כשזה מגיע לחברות ענק בין לאומיות, לכל לקוח יש משמעות של דג שמן והתחרות גדולה. על מנת לוודא מצד אחד שהתחרות בריאה, חוקית ותורמת לשוק, ומצד שני אף אחד לא מרמה אחד את השני בצורה פלילית, יש צורך בעבודה מאומצת מאד. אם אתם חושבים שמישהו מרמה אתכם או שאתם רוצים לדעת מידע על המתחרים שלכם, שרותי מודיעין עסקי זה מה שאתם מחפשים.

מודיעין עסקי

מה זה אומר שרותי מודיעין עסקי?

שרותי מודיעין עסקי הם דבר חשוב מאד בעסקים בעולם כיום. זהו הליך לגיטימי וחשוב מאד לכל חברה גדולה שמעוניינת להתחרות בים של הגדולים. זה עוזר לה לגבש אסטרטגי, לזהות מתחרים וגם הזדמנויות עסקיות. כדי להגיע למידע בצורה חלקה, בלי להשאיר עקבות, חשוב מאד לעשות זאת באמצעות חברת בילוש מקצועית עם חוקר פרטי מנוסה, שיודע להגיע למידע בצורה חוקית, ללא עקבות ולהעביר דו"ח מסודר.

איזה שירותים אפשר לקבל ממשרד בילוש העוסק בשרותי מודיעין עסקי?

  • מידע אודות גישות העבודה של חברות אחרות – תהליכי עבודה, מיתוג, שיווק, העסקה, מודלים של ממשקי עבודה ועוד
  • תכנון רב שנתי כלכלי של החברות המתחרות הכוללות נתונים מדהימים וספציפיים כמו מספר עובדים, יחסים עם חברות אחרות, דירוג אשראי וכמובן רווחים או משכורות
  • מידע אודות פיתוחים של מתחרים לרבות פיתוחים עתידיים
  • תהליכים ארגוניים

איך תוכלו לזהות שמשתמשים נגדכם בשיטות של נוכלות?

אחת הדרכים הברורות ביותר שצריכות להדליק לכם נורה אדומה ולגרום לכם לבדוק לעומק יותר את העסקה או את האדם המעוניין לבצע אותה, היא העובדה שהוא קונה או מזמין מבלי לחשוב יותר מידי על המחיר או לשאול עליו. לעיתים רבות, במיוחד עסקים קטנים, מתרשמים מהזמנות גדולות ולעיתים לא בודקים לעומק את הלקוח. במיוחד בהזמנות גדולות מאוד, בדקו היטב את המזמין. אם הוא מראה אסמכתא על ביצוע העברה בנקאית – אל תוציאו את הסחורה לפני שאתם רואים בפועל את התשלום בחשבון הבנק שלכם כך שתהיו בטוחים.

בנוסף, לעיתים תפגשו נוכלים מסוג אחר. כאלו אשר מגיעים לרכוש מוצרים אותם הם יכולים למכור במחיר יקר יותר. אדם אשר מגיע וקונה מכל הבא ליד, משטחים שלמים מכל מוצר, מבלי לבדוק לעומק ומבלי שיהיה קשר בין מוצר אחד לשני או לתחום עיסוקו של אותו אדם, כנראה הולך למכור אותם ביוקר רב יותר. לדוגמא, בתקופה ההתחלתית של מגיפת הקורונה היו לא מעט אנשים כאלו שרכשו כפפות, ג'ל היגיינה או מסכות בכמויות גדולות מאוד ואז מכרו אותם במקומות בעלי ביקוש גבוה במחיר הרבה יותר גבוה.

אם לקוח מעוניין לשלם לכם בצ'קים, אל תאשרו את העסקה לפני שאתם בודקים את הצ'קים שלו עם מערכת המאמתת את הצ'ק ומבטיחה לכם כי יש לו כיסוי ולא מדובר בחשבון מוגבל או בעייתי. לא משנה אם מדובר בעסקה קטנה או גדולה, כל צ'ק שחוזר ללא כיסוי או לקוח שנעלם לאחר מכן הוא הפסד גדול לכל עסק, ולכן אתם חייבים לוודא כי אתם תקבלו את התשלומים שלכם.

איך תוכלו להגן על עצמכם ולהימנע מפגיעה של נוכלים בעסק שלכם?

במיוחד כאשר מדובר בעסקה גדולה או בעבודה קבועה עם לקוח חדש שאתם לא מכירים ולא מוצאים הרבה מידע עליו, הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא לעבוד עם חברה המבצעת מודיעין עסקי ותוכל ללוות אתכם לאורך כל הדרך. חברה כזו תבדוק כל לקוח ולקוח שמגיע לעבוד אתכם, היא תבדוק את ההיסטוריה שלו בעבודה עם חברות אחרות, את החברה אותה הוא מייצג, את העסקים שלו, את היכולות הכלכליות שלו ותתן לכם מידע מקיף שיאפשר לכם להיות בטוחים כי אתם עובדים עם לקוחות שיוכלו לעמוד בתשלומים הנדרשים ובספקים שיעמדו בדרישות שלכם.

מודיעין עסקי הוא הפתרון לכל הדאגות הללו, אל תוותרו על כך.

למה זה חשוב?

שרותי מודיעין עסקי מסייעים לקחת את כל המידע הזה ולדעת, בצורה סודית, מה עושים המתחרים שלכם. אתם יכולים "להעתיק" אותם ואף לחבל בעבודתם, באמצעות יצירת פתרונות טובים יותר עבור הלקוחות של אותו פלח השוק, בצורה חוקית כמובן, ולעקוף אותם ברווחים.

איך עושים את זה?

בניגוד לעבודות אחרות שעושה חברת בילוש, כאן בודקים בעיקר את "בעיות האבטחה" של החברה המתחרה ומגיעים למידע דרך פרצות בחומה הזו. לכן, עובדים בעיקר באמצעים טכנולוגיים, ראיונות וגם באמצעות מחקר אינטרנטי מקיף. משרד בילוש רציני, שעושה הכול כמובן בצורה דיסקרטית, מסודרת וחוקית, מביא ללקוח שלו את הקרביים של המתחרים בצורה מדהימה ומדויקת, באמצעות סקירה מקצועית איכותית במיוחד.