חקירות כלכליות

חקירות כלכליות אנו מספקים דו"ח המספק סקירה של מצבו הפיננסי של אדם, חברה או עסק. בדו"ח החקירה מופיעים נכסיו של הנבדק, לצורך גביית חוב, לצורך בניית תיק גרושין, או לצורך התקשרות עסקית עם אותו גורם.

מה מרוויחים בביצוע חקירות כלכליות?

הצרכים הללו לעיתים דורשים מידע על מצבו הכלכלי של הנבדק, על מנת לדעת כמה ניתן לדרוש בתשלומים שונים, האם הוא זכאי להנחות שונות, האם הצהרות כלכליות שהצהיר אכן נכונות, וכן הלאה. חוקר פרטי עוקב אחרי הנבדק, אחרי פעולותיו הפיזיות והכלכליות, ומספק תדפיסים ותיעודים שונים אשר מעידים על מצבו הכלכלי האמיתי של הנבדק, ועל יכולותיו הכלכליות, באופן ברור וללא ספקות.

חקירות כלכליות

מתי מבצעים חקירה כלכלית?

פעמים רבות אנחנו נתקלים בסיטואציה בה אנחנו חשים ששותף / שותפים שלנו מרמים אותנו. אנחנו צריכים לקבל מידע מהימן על מנת לקבל רכוש שאנחנו מרגישים שנגזל מאיתנו. אנחנו רוצים לוודא ב-100% שאותו משקיע פוטנציאלי אכן אומר לנו את האמת. מותר לחשוד, מותר לאסוף מידע על מנת לקבל את האמת מבלי לשתף את הצד הנחקר. מה עושים? חקירות כלכליות הן הפתרון. אם נתקלם במצב בו אתם צריכים לאתר רכוש של אדם / חברה, רוצים לגבות חוב שמעוכב זמן רב, צריכים לעקל מסמכים או רכוש, רוצים לוודא מידע כלכלי ואיתנות תזרימית של גורם מסוים – הגעתם למקום הנכון. חקירות כלכליות מקצועיות ומקיפות יכולות לספק לכם את כל המידע שאתם זקוקים לו.

קרא בנוסף על מהם החקירות הנפוצות בעסקים?

מה מקבלים במסגרת חקירות כלכליות?

חקירות כלכליות מספקות לכם מידע רב שלעיתים הנחקר, אם היה ביודעין, לא היה מספק לכם ובוודאי שלא היה מתנדב לעשות זאת. בין היתר: כתובת מגורים אמיתית שלו / שלה ובני משפחתם, פרטים על נכסי נדל"ן ומצבם המשפטי, קשרים כלכליים אחרים של אותו אדם לרבות חובות פרטיים או למדינה, פרטים על כלי רכב בבעלות אותו אדם, מצב חשבונות בנק בארץ ובחו"ל, ביטוחים למיניהם ועוד. למה חקירות כלכליות חשובות ונחוצות? מה אם אותו אדם אומר לכם שיש לו יותר כסף מאשר יש, והוא יקנה מכם משהו שיסבך אתכם בחובות? או לחלופין, מה אם הוא אומר שיש לו פחות ממה שיש, על מנת להורידכם במחיר – דבר שייסב לכם נזק כלכלי ותדמיתי? היום אפשר לדעת באמצעותנו הכול – כדי לקבל ההחלטה הנכונה!

מה אנחנו מספקים לכם?

  • חקירה מקיפה ומקצועית, של בלשים פרטיים בעלי ניסיון רב של חקירות כלכליות
  • חקירה מורכבת במקרה הצורך – לרבות חקירות רקע, חקירות מסחריות בין לאומיות, ועוד
  • התאמה אישית של החקירה לצרכים שלכם – תוך הפעלת כל הכלים הטכנולוגיים, הידע והמקצועיות שלנו
  • חקירה מודולארית – בחינה מחדש לאחר כל שלב
  • חוקרים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, תוך שמירה על החוק (1972), חוק כבוד האדם וחירותו ודיסקרטיות מובטחת ב-100%

כסף

כסף הוא אחד מהמשאבים החשובים ביותר בעידן הנוכחי. הוא משפיע לא רק על עולם העסקים אלא גם על מערכת יחסים בין-אישיות ובפרט יש לו משקל נכבד בהליכי גירושין. בהתאם ישנו מגוון רחב של מצבים שבהם נדרשת חקירה כלכלית מעמיקה ויסודית, על-ידי איש מקצוע מיומן – חוקר פרטי שכבר צבר ניסיון בביצוע חקירות כלכליות מסוגים שונים. משרד עוז סער מספק את השירות ומתחייב לספק את התוצאות הרצויות בזמן הקצר ביותר האפשרי ותוך שמירה על החוק, כך שניתן יהיה להציג את המידע שהושג בבית המשפט והוא יהווה ראייה קבילה.

הפעולות המתבצעות במסגרת חקירה כלכלית

* איתור נכסים – לרבות זכויות בחסכונות פנסיוניים, בביטוחים מסוגים שונים, כלי רכב, נדל"ן ועוד. איתור נכסים נדרש גם כשרוצים לגבות חוב, וגם לקראת הליך גירושין כשישנו חשש שאחד הצדדים מנסה להסתיר רכוש שצבר על-מנת לא לחלוק אותו.

* איסוף מידע – במטרה לקבל אינדיקציה טובה לגבי מידת המהימנות של שותף לעסקים, משקיע וכו'. החקירה הכלכלית כוללת מציאת כל החברות שנרשמו על שם מושא החקירה, מעורבות שלו בתביעות מסוגים שונים, רקורד בהוצאה לפועל, חשבונות מוגבלים ועוד.

* איתור האזנות סתר ואמצעי מעקב אלקטרוניים – במקרים שבהם ישנו חשד שהמתחרים מנסים לרגל אחרי העסק.

* בדיקת מהימנות עובדים – בשלל דרכים לרבות שימוש בכלים מתקדמים.

* מעקבים – לצורך גילוי מידע שלא ניתן למצוא בדרך אחרת.

זמינות גבוהה, אמינות מוחלטת

כל חקירה כלכלית חייבת להתנהל בדיסקרטיות מלאה, כך שלא ייגרמו נזקים מעצם החקירה – למשל משקיע פוטנציאלי שעלול לוותר על הרצון להשקיע. דגש נוסף מבחינת עוז סער וצוות המשרד שהקים הוא יושרה מוחלטת וכן מחויבות מלאה למציאת כל המידע הרלוונטי ללקוח. במסגרת כל החקירות הכלכליות מכל הסוגים באות לידי ביטוי היכולות האישיות של החוקרים במשרד, כולל אינטואיציות חדות והבנה מעמיקה בנושאים שעל הפרק, ועוד מרכיב בלתי נפרד הוא טכנולוגיות חדשניות שמסייעות לצוות המשרד של עוז סער להגיע למידע החיוני. השירותים השונים ניתנים בזמינות גבוהה בכל רחבי הארץ, ועוד כדאי להדגיש שהמשרד פועל תחת רישיון מטעם משרד המשפטים שמעיד גם הוא על האמינות המוחלטת.