מעקב אחרי עובדים

מעקב אחרי עובדים אולי נשמע כמו עניין לא כל כך נעים, אך לעיתים – הוא הכרחי. ישנם מקרים בהם אין ברירה אלא לבצע מעקב אחרי עובדים, למגוון רחב של צרכים שונים, ולכן חברות רבות עובדות היום באופן קבוע עם משרדי חקירות אשר יכולים לבצע עבורם את עבודות החקירה והמעקב השונות בצורה הטובה ביותר.

משרד החקירות "עוז סער חקירות וביטחון" הינו משרד חקירות מקצועי ובעל ניסיון רב אשר יכול ללוות אתכם לאורך כל התהליך הזה ולבצע עבורכם עבודות מעקב אחר עובדים בצורה מקצועית, יסודית ודיסקרטית. אם אתם זקוקים למעקב אחר העובדים בחברה שלכם, צריכים לאתר מידע חשוב או לדעת שאין דליפות מידע או מעילות בחברה, זה הזמן לפנות אלינו ולקבל את השירות המקצועי והטוב ביותר שתוכלו למצוא.

מעקב אחרי עובדים

מתי נדרש להתחיל לחשוב על פעולות מעקב אחרי עובדים?

ישנם לא מעט מקרים בהם בעלי חברות מרגישים כי משהו לא כשר מתרחש מתחת לאף שלהם בתוך החברה. אלו יכולים להיות נתונים כספיים שלא מסתדרים בדיוק, שעות עבודה שמשולמות אך לא מראות תמורה נכונה, עובדים שנראה כי נעלמים באמצע שעות העבודה ללא סיבה, מידע על העסק שדולף החוצה ועוד. בכל מקרה בו בעל חברה מרגיש כי העובדים בחברה מבצעים משהו לא כשר אשר יכול לפגוע בחברה, זה הזמן לפנות אלינו לביצוע מעקב אחר עובדי החברה.

ביצוע המעקב

המעקב הזה מבוצע בצורה דיסקרטית לחלוטין. כך, אם בסופו של דבר יתגלה כי מדובר בחשדות בעלמא, עובדי החברה לא יכעסו וירגישו שלא בוטחים בהם ללא כל סיבה, מה שללא ספק יכול להוריד את המוטיבציה ואפילו לגרום לגל התפטרויות מהחברה. לעומת זאת, אם יגלה כי אכן יש סיבה לכך שהחשדות הללו קיימים, צוות החקירות שלנו יוכל לאתר את האמת לאמיתה ואת כל המידע המדויק לו אתם זקוקים על מנת שתוכלו לפעול איתו בצורה נכונה.

קראו גם על מעקב אחרי עובדים האסור והמותר 

שאלות של מעסיקים ועובדים:

לפי החוק בארץ, המעסיק אינו רשאי להאזין לשיחות טלפון של העובדים בזמן העבודה ללא הסכמתם. זה כולל גם שיחות פרטיות של העובדים במכשירי הטלפון השייכים למעביד.
למאמר בנושא "בדיקת האזנות" לחצו

מעביד שמנסה להאזין לשיחות טלפון של העובדים בזמן העבודה בלי הסכמתם עשוי להיענש משפטית ולפגוע בזכויות הפרטיות של העובדים. כך גם הקלטת שיחה פרטית של עובד ללא הסכמתו עשויה להוות עבירה על פי החוק.

יש איסור על התקנת מצלמות נסתרות במקום העבודה וצילום עובדים ללא ידיעתם. אך, יש לגיטימיות להשתמש במצלמות גלויות במקומות שונים במקום העבודה, בהתאם לציפיות הסבירות של העובד לפרטיות במתחם זה. המעסיק צריך להקפיד על קביעת מדיניות מפורטת לשימוש במצלמות אבטחה ומעקב במקום העבודה, וליידע את העובדים על מדיניות זו. חשוב לציין כי מעסיק שמתקין מצלמות נגד הכללים והנחיות החוקיות עשוי לפגוע בזכויות הפרטיות של העובדים וצפוי לקבל קנסות ואף להיות נדרש לפצות את העובדים.

החשיבות בבחירת משרד מקצועי

החשיבות של עבודה עם משרד חקירות מקצועי אשר יכול לבצע את החקירות הללו בצורה דיסקרטית ושקטה היא גדולה מאוד. גם אם העובדים אשמים, הרבה יותר קל למצוא הוכחות כאשר הם שאננים ולא חושדים בכך שחוקרים אותם. לכן, צוות החקירות המנוסה שלנו יודע כיצד לבצע את המעקב בצורה שלא תתגלה כלל, עד לאיתור כל ההוכחות ומעבר לשלב החקירות הגלויות.

שימוש באמצעים טכנולוגיים תחת מגבלות החוק

כיום ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של אמצעים טכנולוגיים מתקדמים אשר בהם ניתן לעשות שימוש לטובת מעקב אחר עובדים, אך בסופו של דבר, צריך להבין – האמצעים הטכנולוגיים הללו הם לא כולם כשרים, ולא בכל צורת שימוש.

לכן, חשוב לעבוד עם משרד חקירות מקצועי אשר עושה שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ואיכותיים, אך הכל בהתאם לחוק. אתם חייבים להיות בטוחים כי במידה ותקבלו דו"חות שאכן בוצעה כאן עבירה כל שהיא, תוכלו לפנות עם כל הראיות הללו לבית המשפט, למשטרה או לכל גורם אחר. במידה והראיות הללו הושגו בצורה שהיא לא קבילה, לא תהיה לכם דרך לעשות בהן שימוש.

לכן חשוב לעבוד עם משרד חקירות בעל ניסיון, מומחיות וידע בתחום, וזה בדיוק מה שתקבלו במשרד "עוז סער".