מבחן אמינות וחקירות דיני עבודה

ישנן לא מעט סיבות המצריכות ביצוע של מבחן אמינות, וישנם מקרים בהם הצורך במשרד חקירות מקצועי אשר יבצע את המבדקים הללו הוא חשוב מאוד. אם אתם זקוקים לשירותים כאלו, משרד החקירות "עוז סער" הוא הכתובת בשבילכם.

אנו מבצעים עבודות חקירה מקצועיות סביב כל נושא דיני העבודה, מבצעים מבחן אמינות, גם בעת קבלה של עובדים חדשים לעבודה וגם באופן שוטף ועוזרים לכם לשמור על האמינות של העובדים באותו עסק, ולשמור על הפרטיות של המידע בעסק והביטחון שלו.

מתי נדרש לבצע מבחן אמינות באופן קבוע?

ישנם עסקים בהם יש רמת סיכון גבוהה ולכן שם נדרש לבצע מבחני אמינות  באופן קבוע, וישנם עסקים אשר משתמשים בשירותים הללו שלנו רק בעת קבלת עובדים חדשים למקום העבודה או כאשר מתעורר חשד כל שהוא.

כך או כך, אתם חייבים להיות בטוחים כי המבחנים הללו מבוצעים על ידי מומחים בתחום אשר יוכלו לבצע את העבודה לה אתם זקוקים על הצד הטוב ביותר, ובדיוק בשביל זה אנחנו נמצאים כאן.

מבחן אמינות

מבחן אמינות גלוי – כיצד ומתי צריך?

סוג אחד של מבחני אמינות אותם אנו נדרשים לבצע לא מעט פעמים הם מבחני אמינות גלויים. מבחני אמינות גלויים, כאלו שהאנשים אשר עוברים אותם יודעים כי הם מבוצעים, הינם מבחנים אשר בדרך כלל מבוצעים בשני מקרים:

  1. בעת תהליך קבלה לעבודה – ישנן חברות אשר כבר בשלב הראשוני של מיון העובדים והקבלה לעבודה מבצעים מבחני אמינות אשר מאפשרים להם לבחון לעומק כל עובד ועובד ולקבל החלטות מדויקות יותר באשר לסינון המועמדים השונים.
  2. באופן שוטף – ישנם מקומות עבודה, בעיקר כאלו שבהם עובר המון מידע סודי ורגיש, אשר מבצעים מבחני אמינות תקופתיים, אחת לשנה, לחצי שנה וכדומה, בכדי לשמור על אמינות העובדים ולוודא כי כל המידע נותר בתוך החברה ואין בעיות של דליפת מידע או כל בעיה אחרת.

מבחן אמינות דיסקרטי – באיזה מקרים ניתן לבצע?

מבחני אמינות חסויים, דיסקרטיים, אלו מבחני אמינות אשר מבוצעים במקרים בהם בחברה חושדים במעילה, גניבה, העברת מידע, ריגול תעשייתי או כל דבר דומה, ורוצים לבדוק האם החששות הללו מוצדקים, ואם כן – מי בדיוק מעורב בכך, ועד כמה. מבחני אמינות כאלו יכולים לכלול שימוש באמצעים אלקטרוניים שונים ואפילו מעקבים פיזיים אשר יאפשרו לדעת את האמת ויאפשרו לנו לתת לחברה דו"ח מפורט על אותו מקרה, כולל כל המעורבים בדבר.

במקרים כאלו ישנה חשיבות גדולה מאוד לביצוע המבחנים בצורה דיסקרטית. במידה ואכן יש בעיה כזו, והמעורבים בה ידעו כי מבוצעת חקירה, הם עלולים להסתיר יותר את מעשיהם או "להוריד פרופיל" לזמן מה, מה שיקשה על עבודות החקירה. לכן כדאי מאוד במקרים כאלו להתחיל עם חקירות דיסקרטיות לחלוטין ורק לאחר קבלת כל הראיות והמידע לעבור לשלב הגלוי.

תכנים שעשויים לעניין אתכם:

למה דווקא אנחנו?

משרד החקירות "עוז סער" מציע לכם שירות של מבחני אמינות וחקירות של דיני עבודה באיכות הגבוהה ביותר. אנו מציעים כמה יתרונות חשובים מאוד אשר הפכו את השירותים שלנו למובילים ומבוקשים במיוחד:

  • ניסיון רב מאוד של צוותי החקירות אשר מאפשר להם לבצע כל עבודה בצורה מדויקת ונכונה.
  • שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם ומקצועי.
  • היכרות עם כל דיני העבודה והחוקים הנדרשים על מנת לבצע את החקירות בצורה שתאפשר גם שימוש בתוצאות החקירה מול רשויות שופטות שונות כמו בית המשפט או המשטרה.
  • הקפדה מלאה על דיסקרטיות ועבודה בהתאם לצרכים של כל לקוח ושל כל חברה. אנו יודעים כי עצם העובדה שמתבצעות חקירות בתוך החברה יכולה לעורר הרבה שאלות, ולכן מקפידים על עבודה שקטה ודיסקרטית.