שירותי קב"ט וביטחון תאגידי

שירותי קב"ט הוא נושא חשוב מאוד. כאשר מדובר בעסקים, שמירה על הביטחון בבית העסק הינה חשובה מאוד. צריך להבין, כל עסק יכול להתמודד עם כמות גדולה מאוד של סיכונים שונים, ובין אם מדובר בעסקים קטנים או גדולים, שמירה על הביטחון בתוך העסק היא קריטית וחשובה מאוד.

זקוקים לשירותי קב"ט לעסק שלכם?

משרד החקירות "עוז סער חקירות וביטחון" מציע לכם שירותי חקירות מקצועיים ומובילים ושירותי קב"ט אשר יאפשרו לכם לשמור על הבטיחות בבית העסק, ולהבטיח כי כל המידע העסקי נשמר באותו מקום, להגן על העסק שלכם מפני פלישות לא רצויות, פיזיות או דיגיטליות, ולהפוך את העסק שלכם למקום הרבה יותר בטוח והרבה יותר מוגן.

הניסיון הרב של הצוותים במשרד "עוז סער חקירות וביטחון" מעניק לכם את ההגנה המלאה לה אתם זקוקים, תוך יצירת פתרונות מקצועיים לכל בעיה והגנה מלאה על האינטרסים של כל עסק ועסק.

מקרה קלאסי שטופל אצלנו – גניבת מוצרים ע"י מנהל בסופר מרקט:
מיקמנו קב"ט לתצפת על רגע סגירת הסניף, מנהל הסניף נראה מבצע סגירה ובמקביל גם מבצע קניה לגיטימית לביתו. משלם מעביר אשראי ויוצא.
הקב"ט שלנו מפתיע אותו מחוץ לסניף ומבקש לראות כמה שילם על הקניה. בחשבונית הוקלדו 13 ש"ח בלבד.
בפועל הקב"ט זיהה הוצאת סחורה מהסניף בשווי של מאות שקלים.
הנ"ל תועד מול המצלמה מתנצל ומתוודה כי לא שילם על הקניה.

שירותי קב"ט

שירותי ביטחון פיזיים

אנו מציעים לכם שירותי קב"ט ושירותי ביטחון פיזיים אשר מבוצעים על ידי אנשי אבטחה מהשורה הראשונה, מומחים בעלי ניסיון רב אשר מבצעים תיאומים משותפים ובונים אסטרטגיית אבטחה בהתאמה אישית לכל עסק ועסק.

שירותי הביטחון הפיזיים מקנים תחושה טובה יותר בבית העסק, ובניהם מבחני אמינות לעובדים חדשים, בדיקות פוליגרף תקופתיות ומעבר לכך מבטיחים שמירה טובה יותר על הרכוש של בעלי העסק, מסייעים בביצוע בקרת כניסה ויציאה בצורה טובה, יכולים למנוע גניבות, פריצות, שוד או בעיות אלימות ועוד. כל פרט כזה יחזק את הביטחון וישמור על אבטחת העסק שלכם בצורה טובה יותר.

שירותי אבטחה אלקטרוניים

הטכנולוגיה המתקדמת של היום נכנסת את תוך עולמות האבטחה ומאפשרת לנו לספק לכם שירותי ביטחון ברמה הגבוהה ביותר לעסק שלכם. אנו עושים שימוש באמצעי בקרת כניסה ויציאה מתקדמים, אישורי מעבר בטחונים, כניסות למורשי כניסה בלבד, שימוש במערכות אלקטרוניות מתקדמות למניעת גניבות, מערך מצלמות אבטחה מתקדם מאוד ועוד.

שימוש באמצעי אבטחה אלקטרוניים מאפשר לנו לשדרג יותר את מערך האבטחה אותו אנו מציעים לעסק שלכם ולא להסתמך אך ורק על אמצעים פיזיים, אשר בסופו של דבר יכולים להיות מוגבלים.

פתרונות בטיחות לכל עסק ועסק

מעבר לעניין האבטחה הפיזית והאלקטרונית, אנו מציעים גם שירותים המתייחסים לבטיחות בבית העסק. אנו נוכל לבצע תכנון מקיף ויסודי הכולל התייחסות לכמה נושאי בטיחות חשובים מאוד:

  1. אש – שימוש במערכות לגילוי אש ועשן, הצבה של מערכות כיבוי אש אוטומטיות, הצבת דלתות אש במקומות אסטרטגיים ועוד. הניסיון והידע המקצועי שלנו מאפשרים לנו לדעת היכן בדיוק להציב כל מערכת ומה מתאים לשימוש בעסק שלכם כך שתוכלו להיות בטוחים כי העסק שלכם מוגן מפני אש בצורה הטובה ביותר שאפשר.
  2. גז – במיוחד בעסקים בהם יש שימוש במערכות גז משמעותיות כמו מפעלי תעשייה, ייצור וכדומה, מערכות הגנה מפני דליפות של גז הן חיוניות מאוד. בעסקים כאלו נתקין מערכות לאיתור מוקדם של דליפות גז, התראה והגנה, אשר ישמרו על העסק והשוהים בו.
  3. סכנות חיצוניות – דאגה לדרכי מילוט במידת הצורך, אזורי ביטחון פנימיים וכל מה שנדרש על מנת שבטיחות העובדים במקום או המגיעים אליו תהיה הגבוהה ביותר, וכל מי שבמקום יהיה שמור ובטוח.

אז למה אתם מחכים? אם אתם מחפשים משרד מקצועי שיעניק לכם ביטחון תאגידי ושירותי קב"ט, אנחנו כאן בשבילכם!